12 Ekim 2010 Salı

AFFET BİZİ,SENİ KORUYAMADIK ..

Böylesi iğrenç, böylesi insanlık dışı bir olayın yaşanmış olması beni insanlığımdan utandırıyor. Keşke bu dünyaya gelmeseydim diye isyan ediyorum.

Bu insan dışı varlıklar sokakta ellerini kollarını sallaya sallaya dolaşacaklar. Bugün kedi öldüren yarın insan da öldürecek.

Lütfen duyarsız kalmayalım ve hayvanlara yapılan eziyetin de ceza kanunu kapsamında değerlendirilmesi için aşağıdaki linkte yer alan dilekçeye imza atalım.


BENİM DE YAŞAMAYA HAKKIM VAR! Sen şimdi bir meleksin.Hasta olman kimsenin yüreğini sızlatmadı,yuva yapan işletmeci dışında.Tam da gelen soğuklarla beraber,yağmurda ıslanma diye sana yetecek bir kutu bıraktı.KORUNASIN,UYUYASIN diye .. Ama insan denen bencil yaratık seni orada da buldu.YAŞAMA HAKKINI ELİNDEN ALDILAR,İZİN VERMEDİLER.Kendi türünden bir varlıkla,Pitbull cinsi bir köpekle korkutuldun önce.. Belki de parçalanmanı görmek yetecekti onlara,istedikleri buydu.Ama insandan daha sevgi dolu olan,ve her seferinde katil diye anılan o köpek sana hiçbirşey yapmadı.Çünkü biliyordu,hissediyordu duygularını.Çünkü oda hayvandı,ve masumdu.Yıllarca düşman olarak bildiğimiz kediyle köpek sadece bakıştılar ve köpek geri adım attı yavaşça çekildi.Fakat istediğini yaptıramayan hazımsız SAHİP!,kendi yöntemlerini denemeye başladı.Önce bir tekme attı sana,karnına gelen bu ağır darbe seni sersemletti yere düştüğün gibi kıvranmaya başladın.Toparlayamadın kendini,ayağa kalkamadın tekrar.Allah'ın işidir ki,tekmeyi atan yaratık aynı anda yere düştü.Ve bu uyarıdan bile bir ders çıkaramadan hırsla kafanı ayaklarıyla ezdi .. Defalarca .. Ta ki ağzından kan gelene kadar.Ancak o zaman anladılar egolarını tatmin etmeyi başardıklarını.Ve ancak o zaman anladılar senin can verdiğini .. Dedim ya şimdi sen bir meleksin,bu kirli dünyadan kurtuldun.Görebileceğin türlü işkencelerden ve yaşamak için çekeceğin zorluklardanda.. Böyle bitmeseydi,ama bitti ..
AFFET BİZİ,SENİ KORUYAMADIK ..

Pınar Yıldırım -
Sayfa Yöneticisi

(BENİM DE YAŞAMAYA HAKKIM VAR! Facebook grubundan Alıntıdır)

4 yorum:

 1. Vatandaşlık numarası istiyor bu nedenle üye olmadım. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. arkadaşlar TC kimliğinizi istiyor site bu doğru ama hayvana eziyetin suç kanunu kapsamında değerlendirilmesini istemek korkulacak bir şey değil ki,ama yine de denediğiniz için teşekkür ederim.
  İmzalarda benim adımı görebilirsiniz.Çekinilecek bir durum yok, bu zavallı varlıklara böyle hunharca işkence eden, öldüren cezasız kalmasın.

  YanıtlaSil
 3. İnsan olduğum için kendimden utandım resmen..

  YanıtlaSil
 4. Kaç gündür kahroldum canım her yerde yaydım bende kezzap döküp yakacaksın bunları

  YanıtlaSil

Bakalım Ne Diyeceksiniz?